Tak nějak

22. října 2016 v 22:10 | Yami |  Vzkazy ve skleněné láhvi
Tak nějak jsem nechtěla, aby se z tohohle mojeho blogu stalo politické cosi, co informuje a říká moje názory na politiku, protože je mám. Každý je má. Každý je má jiné, jinak podložené.
Tenhle blog původně měl být jenom z toho důvodu, že jsem zde chtěla publikovat svoji tvorbu/zážitky/nápady a doufat, že si mě najde nějaké vydavatelství a třeba jednou vydám svoji vlastní knihu. Třeba se to někdy stane, haha.

Teď k tomu.
Vůbec netuším, proč se děje to, co se u nás děje. Teda vím. Znám důvody. Ale nedokážu to pochopit. Z mojeho osobního hlediska, úcty k morálním zásadám, právu a všem možným existujícím věcem a hodnotám... Ne, nedokážu to pochopit.
Jak jsme se vlastně dostali tam, kam jsme se dostali? Kam se ještě dostaneme za tohleto jedno volební období?

Jsem velice znepokojená tím, co se momentálně děje na nejvyšších státních pozicích. A z lidského hlediska to nechápu. Proč, když jsme měli takovou historii boje za demokracii, ji teď posílají určití političtí představitelé do kytek?
Ano, přežití státu, jeho stabilita atd. je důležité, ale gesta hrdosti na ten boj za demokracii? Poučení z tolika diktatur a převzetí našeho státu státem jiným?

Teď si snad už jenom počkám, až mi začnou říkat, že nesmím mít vlastní názor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 23. října 2016 v 18:36 | Reagovat

Zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama