Prokrastinace, mansae

19. listopadu 2016 v 21:34 | Yami |  Posezení u čaje
Prokrastinuju. Až to není hezké a štve mě to. Ale už jsem se konečně dostala z krize, jenom s tím ještě něco začít dělat a neprokrastinovat.
To je tak, když sedím večer nad seminárkou a říkám si: tak jo, mám ještě i příští víkend a zítřek a příští týden, udělala jsem toho hodně, seděla jsem nad tím asi 5 hodin, tak si můžu dát přestávku. Tak jsem dodívala korejské drama Moongliht Drawn by Clouds. Okej, to by bylo. Jenže nějaká chuť do psaní nikde. No tak jsem si to po sobě přečetla a zjistila několik chyb v záměně odstavců a citací. Okej, opraveno.
Došlo mi, že asi budu potřebovat víc definicí. Soubor nalezen a částečně zpracován.
Jenže jsem asi v půlce toho souboru a nemůžu se hnout z místa, protože prokrastinuju a prokrastinuju i psaním tohohle článku.
Mám zaplý youtube a tam mám zapnuté automatické přehrávání, okej. Dala jsem si tam písničku Arirang od BTS a od té jsem se dostala k folklórní verzi Arirangu. Tak jo, poslechla jsem si nějaké baby oblečené v dobových kostýmech v doprovodu orchestru, které nebyly v synchronu a ještě k tomu některé z nich hrozně ječely. Ale babičky v publiku zpívaly s něma. Okej.
No a kam teď?
No přece na něco, co je spojené s folkorem a Arirangem. Tak fajn, hurá na vystoupení Kim Yu Ny (korejská krasobruslařka a stříbrná medajlistka ze Soči 2014 a možná i nějaké jiné ocenění) s písničkou Arirang! Její krasobruslení mě tak zaujalo, jak bylo procítěné atd., že jsem si musela pustit další. Ze Soči. Tak jsem se dodívala. Potom jsem našla nějaké vystoupení na písničku Hero v L.A. s nějakou další krasobruslařkou, odtamtud jsem se proklikala na Run Devil Run nazpívané od SNSD, na které Kim Yu Na taky bruslila. No a odtamtud na nějakou krasobruslařskou show, kde neumně všichni bruslili na Let It Go... Taky žádný synchron, ale byla tam Kim Yu Na.
No a hodina času v háji.
Mansae!
Asi se zase začnu učit korejskou abecedu, než dopíšu seminárku. A budu ji psát zase pár hodin před termínem.
Aaaaaa! *šíleně si cuchá vlasy*

Update: tenhle článek jsem si už přečetla asi 5x a napsala jsem orechstr
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Inkognito Inkognito | Web | 20. listopadu 2016 v 23:42 | Reagovat

škoda, že krasobruslení není alfa mojí abecedy, ale i tak jsi mi ukázala, že nejsem sám kdo dokáže v uvozovkách zbytečně ztratit čas, i když v tu chvíli si člověk neuvědomí jak mu čas proplouvá před očima :D Kolikrát se podívám na videa, nebo filmy s někým oblíbeným... a i když se u toho svírám, jak mě to nebaví, sleduji dál, protože tam je on/a :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama