Palestina je země daleká

19. března 2017 v 21:12 | Yami |  Cestovní atlas
Sice jsem to zařadila pod rubriku cestovní atlas a vypadá to, že jsem snad v Palestině byla, no není to zase až tak pravda a doufám, že na tenhle blog nenatrefí nikdo z mojich známých, protože... No prostě a jednoduše je to v háji.

Aneb když se vysokoškolačka zamiluje do erasmáka, který tady je jenom ani ne na 6 měsíců... A on se do ní taky zakouká. A ještě k tomu je z Palestiny.
Prostě jsem tady nepsala, protože jsem byla až moc zaneprázdněná běháním všude možně a vracením se ve 4 ráno zpátky na kolej (normálně spím už v 11, ale prostě něco mě hnalo a nutilo mě být pořád venku... no s Palestincem, samozřejmě).
V pátek to byly v podstatě dva týdny, co jsme se dali dohromady po tom, co jsme se znali asiiii... 5 týdnů. A víc už ani nebude. Protože ten vztah nemá a neměl perspektivu a vůbec nevím, proč jsem do toho šla a prostě je konec, protože se to nedalo a...
Proč to vůbec píšu do Cestovního atlasu...

Je to v háji, Palestina je daleko, je plná Arabů, Izrael ji nemá v lásce, není ani uznána jako samostatný stát... A šance, že by se sem dostal na magistra je míň než nulová. Proč. Mám. Takovou. Smůlu. V. Lásce.?!!!

A tak mě můžete najít, jak hodiny bloumám a chodím po Brně a přemýšlím a poslouchám hudbu... V podstatě taky cestuju, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama