Leden 2018

Karta 24.

29. ledna 2018 v 10:34 | Yami |  Dům z karet
Boty


Přípravy na cestu

26. ledna 2018 v 20:51 | Yami |  Cestovní atlas
Jedu na Taiwan. Už za 21 dní. Hurá.
Kdybych věděla, že s tím bude sakra tolik papírování a lítaček, tak se na to asi vykašlu. Astronomické částky za letenky, yaaaaaay... Zpáteční přímá letenka skoro třicet tisíc, takže nazpátek asi poletím přes Shiphol nebo Frankfurt. Super. Místo 12 přímých hodin v letadle jich strávím asi 12 a potom budu pár hodin čekat na přestup na dvě hodiny do Prahy. Yay.

Začínám nechtít být dospělá. Jako dítě nemusíte řešit papíry. Žádné papíry. Jedinými papíry, které máte k dispozici, jsou všechny papíry na světě (v mojem případě i zdi), na které můžete kreslit. Popadnete pastelku/voskovku a kreslíte. Já takhle jednou v asi dvou nebo třech letech nakreslila voskovkou obrovské slunko na stěnu u mě v pokoji a vedle toho moje rodiče. Nedávno vymalováno.
Jo a vízum se očividně nedá platit převodem na účet. HO-TO-VOST.

Záijien.

Ještě čínsky neumím, ale to nevadí. Učím se skrz super úžasné aplikace v telefonu. Třeba vím, jak vypadá znak pro ptáka a slepici. Asi tam budu jíst jenom kuřecí. Jo a nudle umím taky, takže nudle s kuřecím a nebo kuřecí nudličky.

To je zase všechny projednou opijeme slivovicí, chachachachachaaaaa.

Ne můj vtip

10. ledna 2018 v 23:41 | Yami |  Dveře č. 111
Tohle není můj vtip a přišla s tím dneska moje mladší sestra, kterou bohužel pubertální výtvory jménem holky v pubertě šikanují. Pro tenhle typ vtipu budeme říkat hlavní vůdkyni šikany baba XY.

Moje sestra: Víš, co má společné XY a Kelvinova stupnice? :D

A dveře se zavřely.

LOTM je nový LOTR

10. ledna 2018 v 23:34 | Yami |  Dveře č. 111
To je tak, když se člověk zase projednou učí na zkoušku. Tentokrát z bezpečnostních hrozeb a rizik 21. století a učí se o náboženském extremismu a terorismu. Takové muslimské bratrvsto začalo prosazovat pána muslimů... Cože? Pána? Co?... jo aha, práva. To už jenom špatně vidím tím, že je pozdě večer.

Představuji vám... LOTM! Pána muslimů!

A tak Pán muslimů... povstal.
Žádný muž mě nemůže zabít!
I am NO MAN!

A dveře se zavřely.