Změna názvu rubriky, cynismus?

15. října 2018 v 9:41 | Yami |  Posezení u čaje
Tak jsem přejmenovala původní název rubriky Večerní posezení u čaje na Posezení u čaje. Protože není večer a komu by se chtělo do půlnoci lamentovat nad bl... věcma, žejo.
A taky mi přišlo, že tak nějak píšu cynicky. Haha. To bude těma všudypřítomnýma tečkama. Jo, nepíšu spisovně, z češtiny jsem odmaturovala za jedna a českou gramatiku ovládám snad nadprůměrně, díky za optání.
Poprvé v životě jsem před pár dny zažila ,,homesickness" - celý den mi bylo nanic a dala bych snad všechno na světě za to, abych mohla třeba jenom sedět v obyváku s rodičema a sestrou a mojí kočkou a dívala se na televizi bez toho, aniž bychom se klidně i o čemkoliv bavili. Chyběla mi ta atmosféra toho pocitu, že jsem někde, kde jsem opravdu doma. Jakože 100% doma. Ne, 200% doma.
A v tu chvíli bych dala cokoliv za večeři u babičky a u dědy, rohlík nebo chleba s máslem a naší domácí marmeládou a dědovo kakao. Jenom pomyšlení na tohleto mě dokázalo rozbrečet.
Divná to věc. Pocity. Chaaaaa. Ne, nejsem robot. Jsem velmi vnímavý přecitlivělý emočně založený člověk.
Dneska je v plánu pomerančový džus a nejspíš nějaký film, protože jsem odeslala před finální verzi bakalářky vedoucímu. Snad už nebude mít nějaké velké připomínky k ničemu, co jsem udělala. Snad. To je teda moje zbožné přání, protože on má vždycky připomínky. Jakože fakt vždy.
Ale aspoň vidím, že mu to není ukradené...
No, co už.
Pomerančový džus už letí vzduchemmmm


Mimochodem, čajovou tradici dodržuju. Mám vedle sebe petflašku, kterou jsem vypila. Bylo v ní asi 550ml zeleného čaje. Taiwanského zeleného čaje. Jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama